Hikayemiz

TURKİSHSOAP DOĞAL SABUN
#DOĞANINELLERİNDEN

Doğanın yarattığı şifa kaynaklarından aldığımız ilhamla yola çıktık…

1923 yılından günümüze, kuşaktan kuşağa aktarılarak yazılan bu hikâyede; daima doğanın ve onun değerlerinin izinden yürümeye özen gösterdik.

GELENEKSEL DEĞERLERİN
IŞIĞINDAKİ YOLCULUK

Bir kaşık zeytinyağı ile başlayıp sabırlı ellerde şekillenen üretimlerimizi, tamamını bize bu eşsiz doğallığı veren geleneksel tekniklerle devam ettiriyoruz.

Aynı tahta kalıplar, aynı özen, aynı sabır ve nesilden nesile korunarak gelen o büyülü reçete…

HAYATA DOĞANIN
GÖZÜNDEN BAKMAK

Yolculuğumuza ilham olan doğa, kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan Ege ve Akdeniz’in bereketli şifa kaynaklarını bir hediye olarak bizlere sundu… Bizler de bu eşsiz ve sonsuz kaynağın sırrını, taşıdığı doğal çözümlerin odağından süzerek tüm dünyaya sunuyoruz.

 

Ve sahip olduğumuz birikimi geniş ürün çeşitliliğiyle harmanlayarak hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal sabunlara dönüştürüyoruz. Tıpkı, Moralı Ayşe Teyze’nin yıllar önce yaptığı gibi…

 

Tüm bu yolculuk boyunca, TurkishSoap markasını temizliğin ve saflığın çağrısından aldığımız ilhamla geleneksel bir değere dönüştürdük… Ve Anadolu medeniyetlerinin banyo kültürünü, temizlik ve saflığın kaynağından geçirerek sabırla büyüttük.

 

Çünkü her zaman inandığımız gibi, #DoğanınEllerinden geçen, her elin ve onun kalbindeki tüm güzelliklerin mutlaka bir anlamı vardır.

 

TurkishSoap olarak, doğadan aldığımız bu büyük mirası, sevgi ve emekle sürdürmeye devam ediyoruz…